top of page
An judge taking notes

Cizinecký a azylový právník

Poskytuji profesionální právní poradenství v oblasti cizineckého, azylového a trestního práva. Za využití všech dostupných právních prostředků Vám pomohu se získáním povolení k pobytu v ČR, či jinou imigrační záležitostí a budu hájit Vaše práva před Ministerstvem vnitra, Cizineckou policií a dalšími státními orgány.

Cizinecké a azylové právo
 

Za více než 10 let své praxe v oblasti cizineckého, azylového a imigračního práva jsem pomohl stovkám svých klientů zorientovat se v imigračním systému České republiky a domoci se tak svých práv.

 

Tyto dlouholeté zkušenosti v kombinaci s mými právními znalostmi mi umožňují rozumět výzvám, které imigrace do České republiky představuje, a navrhnout tak v jejím rámci vždy ten postup, který má tu největší šanci na úspěch.

 

Ať už se snažíte získat povolení k pobytu v ČR, žádáte o azyl či české občanství, nebo potřebujete pomoc se sloučením své rodiny, neváhejte se na mě obrátit. Využiji všech dostupných právních prostředků k obhájení Vašich práv a oprávněných nároků, a to i v případě, že byly Vaše předchozí žádosti Ministerstvem vnitra nebo Cizineckou policií zamítnuty.

Trestní právo

Dále se ve své praxi specializuji na trestní právo, kde jsem úspěšně zastupoval své klienty v případech týkajících se obvinění z řízení pod vlivem alkoholu, drogových deliktů, krádeží, napadení a dalších trestných činů. 

 

Poskytuji komplexní právní poradenství a zastoupení v průběhu celého trestního řízení – od přípravy právních dokumentů, přes obhajobu před soudem až po podání řádných a mimořádných opravných prostředků nebo ústavních stížností. 

 

Pokud v současné době čelíte trestnímu stíhání, nebo jste se naopak stali obětí trestného činu, neváhejte mě kontaktovat. Udělám vše pro to, abych pro Váš případ dosáhl toho nejlepšího možného výsledku.

Law

Kontaktujte mě

Pošlete mi zprávu nebo mi položte otázku níže

Děkuji za odeslání.

Pokud jste rozhodnuti vyřešit svůj imigrační problém...

Rezervujte si se mnou konzultaci níže
bottom of page